Konferencje i seminaria

Wykaz
Opis

Konferencja pn. "PRACUJ NA ZDROWIE"
Poznań, 14 listopada 2017 r.

Konferencja

PRACUJ NA ZDROWIE

zamykająca polską edycję europejskiej kampanii

Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie

która odbędzie się 14 listopada 2017 r. w Poznaniu

w Concordia Design przy ul. Zwierzynieckiej 3, sala EXPO

 

Zaproszenie

 

Szanowni Państwo,

 

podczas tej konferencji dowiedzą się Państwo, jakie są wyzwania i szanse wynikające z różnorodności wiekowej pracowników, co warunkuje efektywność zespołów wielopokoleniowych i jaki jest związek między zarządzaniem wiekiem a dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Doświadczeni prelegenci – naukowcy, wykładowcy i trenerzy przedstawią nowe trendy w organizacji pracy i zarządzaniu pracownikami. 

Praktyczne aspekty wszystkich tych zagadnień zaprezentują przedstawiciele takich firm i zakładów pracy jak: Volkswagen Poznań, Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy Służby Więziennej w Szczecinie i EmiTel Sp. z o.o.

Uczestników zapraszamy także na część specjalną konferencji - pokaz filmu pt. „Automatic Fitness” i towarzyszący mu wykład pt. “Przyszłość pracy”, który przedstawi dr Joanna Wrzesińska, pracownik naukowy Politechniki Poznańskiej (godz. 17.30, Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, sala C4), a także do udziału w wizycie w fabryce Volkswagen Poznań, która będzie miała miejsce 15 listopada 2017 r. o godz. 10.00.

 

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, a o przyjęciu zgłoszenia decyduje jego kolejność. Zgłoszenia będą przyjmowane do momentu wyczerpania miejsc.